Co odlišuje dobré erotické masáže od těch prvotřídních? Překrásné masérky? Příjemné a k relaxaci jako stvořené prostředí? To vše by mělo být samozřejmostí. Výjimečnost ale spočívá v malých detailech, které smyslné terapeutky dokáží díky znalostem a zkušenostem do masáže zařadit jako sexy koření. Chcete se o tricích masérek z www.pleasure-world.com dozvědět více? Tak čtěte dál!

Chcete se o jejich tricích dozvědět více? Tak čtěte dál! 

 1. Umění vytvořit uvolněnou atmosféru 

Dobrá erotická masáž je dokonalou kombinací hlubokého uvolnění a stimulace erotogenních zón, která vás dovede k intenzivnímu vzrušení a potěšení. Je svou povahou velmi intimní a bez vzájemné důvěry mezi vámi a masérkou se neobejde. Právě toto důvěrné pouto vám pomůže se mnohem více uvolnit,vykouzlit ho ale umí jen opravdové mistryně!

2. Nepoužívají jen své ruce 

Kvalita erotické masáže závisí především na schopnostech rukou a prstů masérky rytmicky tisknout vaše tělo a kombinovat při tom nejrůznější techniky. Jedním z tajemství je však jít dál a nepoužívat jen ruce. 

  • V některých salonech a při některých typech masáží masérky ta nejcitlivější místa (obvykle s tenkou kůží) dráždí svými rty a jazykem. Vědí totiž, že vlhkost a jejich horký dech probouzí vaše nervová zakončení.
  • Pro masitější a svalnatější oblasti používají jinou techniku – kousání nebo škrábání nehty. To do masáže přináší zcela nový naboj; odlišný typ dotyků narušující rutinu je tak ještě více vzrušující.
  • A co teprve Nuru masáž, během níž bude masérka klouzat celým svým nahým tělem po tom vašem? Tento zážitek se téměř nedá popsat! Nezbývá než vyzkoušet na vlastní kůži, nemyslíte? 

3. Znají vaše erotogenní zóny a umí s nimi pracovat 

Sto lidí, sto chutí – to samé platí i v případě erotogenních zón každého z nás. Některé jsou notoricky známé (penis, varlata, perineum, bod P a bradavky), existují však i další oblasti, o kterých nevíme, že na ně naše tělo odpoví přímo extází! A nebo jim věnujeme jen malou pozornost a neumíme je sami vhodně stimulovat. Buďte si jistí, že ty nejlepší masérky je rozhodně nevynechávají! 

  • Uši

Ačkoli je ušní lalůček nejčastěji stimulovanou částí, je nejlepší začít na vnějším okraji a postupovat směrem dovnitř. Uši jsou oblastí plnou nervových zakončení, proto nechat klienty na nich cítit svůj horký dech je jedním z nejlepším triků profesionálních masérek, jak v mužích vyvolat pocit nepředstavitelné rozkoše.

  • Chodidla a kotníky

Jedná se o velmi zvláštní erotickou a zároveň reflexní zónu. Říká se, že na chodidlech lze prakticky nakreslit jakousi mapu, přičemž každý její bod odpovídá jiné oblasti těla a orgánů. Klíčovou oblastí, kterou lze stimulovat, jsou kotníky, jejichž reflexní zónou jsou právě genitálie. Dále existují tlakové body, jejichž stimulací lze zvýšit libido. Top masérky o nich moc dobře vědí!

4. Pomohou vám objevit pravý význam bodu P

Pravděpodobně víte, že perianální oblast je velmi citlivá a její stimulace vás dokáže dovést až na vrchol blaha. Už jste ale zkusili převést tuto teorii do praxe? Až se pro masáž prostaty v Praze odhodláte, vězte, že vás profesionální masérka nechá zažít rozkoš, o které se vám ani nesnilo! 

Teď už znáte některá z největších tajemství erotických masáží. Přijďte je zažít osobně! Je to jeden z nejlepších dárků, které si můžete dát. Kromě toho, že vám přinese spoustu zdravotních benefitů, může být také klíčem ke zlepšení vašeho vztahu nebo sblížení s druhou osobou. 

Anežka Bílková