Chlapi, nechali jste si někdy udělat masáž penisu? Když jsem o tom slyšel poprvé, myslel jsem si, že jde o klasickou součást erotické předehry, ale nedalo mi to a trochu jsem zapátral. Už mnohokrát se mi to vyplatilo, protože často narazím na zajímavé historické souvislosti, jimiž pak můžu zaperlit někde u piva.

Znáte to, ať se bavíte o čemkoli, vždycky nakonec zákonitě skončíte u politiky a ženských. Například jsem se dočetl, že pokud někdo v dávnověké Mezopotámii znásilnil pannu a byl přistižen či vypátrán, mohl otec dívky chtít, aby byla znásilněna pachatelova manželka nebo si ji dokonce nechat. Jakou to má souvislost s masáží penisu? Hned to vysvětlím. Ale musím začít trochu zeširoka.

V Česku se oficiálně díváme na prostituci jako na něco nekalého. Nicméně v zákonech výslovně zakázaná není. A přece platí, že co není zakázané, to je dovolené. Takže proč se na sex za peníze díváme skrz prsty, když vlastně není nelegální a navíc je tak příjemný. Kdyby nebyl, nemá tolik chlapů s koupenou láskou zkušenosti.

Můžeme se tvářit, že není, můžeme se tvářit, že nikdo z nás by do toho nešel ale pravdou je, že milování za úplatu je v naší kultuře hluboce zakořeněné. Osobně znám nejméně 2 dívky, dnes už ženy, které si v dobách studia sexem přivydělávaly. Možná jich mám v okolí víc, jen se mi k tomu nepřiznaly. A to se bavíme o skutečném výdělku, ne nějakém příležitostném sexu. Masáž penisu může být součástí láskyplné předehry, ale stejně tak může jít o naprosto regulérní léčebnou proceduru.

Vážně. Zmínky o ní najdeme v klasických spisech tradiční čínské medicíny. Tam vědí o čem píší, neboť mužství a erekce jsou v této části světa brány extrémně vážně. Kdo by neslyšel o mletých tygřích kostech či prášku z nosorožích rohů, které měly zajistit potřebnou mužnost a chlapáctví projevované právě mohutnou erekcí.

Láska za peníze sice není skutečná láska. Jenže ani šumivé víno, které jsme si zvykli nazývat šampaňským není pravé šampaňské. Skutečná láska a skutečné šampaňské se shání velice těžko. Pokud není, tak proč nevyužít šance, která se nabízí. Není to sice „pravé“, ale to ani v nejmenším neznamená, že nemusí jít o skvělý zážitek, ke kterému se člověk bude vracet. Mimochodem, kdo není na drahé pravé šampaňské zvyklý a neví co v něm hledat, bude pravděpodobně zklamán. Mluví ze mě osobní zkušenost. Jednou jsem se na firemní oslavě k pravým „bublinkám“ dostal a neoslovily mě.

Rozhodně není pravda, že sex za peníze mají jen lidé, kteří mají problém navázat seriozní vztah. Naopak. Kamarád, který v minulosti provozoval hampejz vzpomínal na seriózní, finančně zajištěné, pohledné a sebevědomé chlápky, kteří si u něj krátili volný čas. Mimochodem poměrně často byli ženatí, ale jejich manželství nebylo zrovna v ideálním stavu. Zároveň tam chodili mladíci sbírat zkušenosti a zároveň si zvedali sebevědomí. „Je to podobné jako s řidičákem, taky se naučíš a získáš cvik při jízdách a pak v reálném provozu neděláš školácké chyby,“ vysvětloval mi. 

Něco na tom bude, byť já o panictví přišel s dívkou do které jsem tehdy byl zamilovaný. Jasně, nevyšlo to. Nicméně s ní získané zkušenosti jsem pak uplatnil jinde. Nikdy jsem nepátral, kde je získala ona, protože hned od začátku jsem věděl, že rozhodně jich má na rozdávání. Věděla jak na chlapa sáhnout, jak ho vzrušit a jak udělat dobře oběma.

Nikdy jsem se s nikým nedělil o své sexuální fantazie. Neudělám to ani teď. Nicméně vím, že každý nějaké má.

Pokud mezi ty vaše patří masáž penisu, Praha nabízí v tomto směru skutečně až nevídané možnosti. Nějaké z nich můžete objevit třeba na portálu www.pleasure-world.com.

 Uděláte něco pro své zdraví. Věřím, že v tomhle bodě tradiční čínská medicína nelže.

Anežka Bílková