Proměnit obyčejnou erotickou masáž v nezapomenutelný zážitek není jen tak. Chce to nebát se objevovat individuální erotogenní zóny klienta, umět číst v jeho reakcích, přizpůsobit jim techniku a intenzitu dotyků. Jen ty nejlepší erotické masérky v Praze dokáží díky svým zkušenostem vytvořit dostatečně smyslnou a důvěrnou atmosféru a přidat pár triků jako to pravé koření. Několik z nich se rozhodlo podělit se s námi o svá tajemství. Bez čeho se tedy jedinečná sexy masáž neobjede?

Nechte své prsty tančit po celém těle

Úspěch masáže závisí především na schopnosti rukou a prstů rytmicky tisknout tělo druhého. Je důležité, aby po těle hladce klouzaly a vyvíjely příjemný a stabilní tlak. Profesionální masérky díky své praxi dokáží rychle rozpoznat oblasti, ve kterých je mužům stimulace obzvlášť příjemná, a zda oceňují silnější intentizu nebo naopak letmé dráždění. Podle toho pak kombinují různé techniky masáže. 

  • Tip profesionálek: Nebojte se také objevovat erotogenní zóny svého partnera – některé jsou sice obecné, ale jiné vysoce individuální a často naprosto netušené.

Vytvořte prostředí plné rozkoše

Pro intimní masáž je velmi důležité prostředí. Místnost se musí stát příjemným a klidným prostorem navozující důvěru a bezpečí. Jen tak se klient dokáže zcela uvolnit a oddat momentu. Skvělými spojenci masérek v tom je hudba, příjemná teplota a tlumené světlo, jenž vykouzlí romantickou a důvěrnou atmosféru a evokují pocit intimity a blízkosti.

Předtím, než se začnete partnera dotýkat, masážní olej a dlaně třením o sebe prohřejte. Studené ruce nejsou vůbec vhodným začátkem.

Využijte těch nejlepších technik erotických masáží

  • Hnětení

Je určena pro nejsvalnatější oblasti, jako jsou boky a stehna. Můžete postupovat pomaleji a hlouběji nebo rychleji a mělčeji, i když první způsob je považován za smyslnější. Spočívá ve zvedání, mačkání a rolování kůže mezi palcem a prsty jedné ruky a následném opakování pohybu druhou rukou.

  • Vlny

Tato technika je velmi příjemná při aplikaci na ramena, dlaně, chodidla a prsa. Je založena na provádění malých krouživých pohybů s prsty zahnutými jako v polootevřené pěsti, přičemž polovina prstů stále tlačí na kůži.

  • Poklepání

Provádí se sevřenými pěstmi v masitých a svalnatých oblastech. Údery musí být lehké, ale energické. Touto technikou by měla masáž končit, protože je obvykle ze všech nejvzrušivější

Průběh masáže – kde začít?

Erotické masérky zpravidla postupují vzestupně od chodidel k hlavě, přičemž hlavní pozornost věnují erotogenním zónám, aby se pocity vzrušení zintenzivnily. 

  • Plosky nohou jsou velmi důležitou oblastí s reflexními zónami. To znamená, že pohyb, který je vykonán na určitém místě, můžete pocítit i jiné části těla. Přesně toho využívají i tradiční reflexní masáže chodidel.
  • V masáži pokračujte po nohách směrem vzhůru, až se dostane k hýždím a vnitřní části stehen. To jsou erotogenní zóny, které předjímají, co bude následovat v nejbližších okamžicích. Už cítíte, jak se začíná vytvářet i sexuální napětí?
  • Aby pocity rozkoše postupně gradovaly, střídají masérky vzrušující dotyky s těmi uvolňujícími. Než tedy přejdou ke stimulaci pohlavních orgánů, pokračují relaxační masáží zad a ramen a to buď prsty nebo celým svým tělem. Nevynechávají další velmi erotogenní oblasti, jako je krk a hrudník.
  • Tip profesionálek: Tento popis rozhodně není závazný! Nebojte se nechat unášet se tím, na co máte v daný okamžik chuť!

Dopřát si domácí erotickou masáž je fantastický způsob, jak okořenit partnerský život a posílit vzájemnou důvěru. Pokud ji ale chcete posunout ještě o úroveň výš, můžete se obrátit na masážní centrum specializované na masáže pro páry. Profesionálové vám ukáží techniky, které možná sami neznáte, a které vás pro společné intimní chvilku mohou v mnohém inspirovat.

Láká vás párová erotická masáž?

Anežka Bílková