Vše je o komunikaci a zejména ta partnerská je pokaždé trochu jiná. Váš vlastní způsob dorozumívání je po léta vztahu obohacován o interní vtipy, narážky a slova, která pro toho druhého znamenají mnohem více, než pro kohokoliv jiného. Přirozeně se po letech vztahu setkáváme s pocity, které mohou hraničit až s jakýmsi vyhořením nebo ponorkovou nemocí. Často však nejde o nic jiného, než zkoušku, kterou nám nastražil stereotyp. Stále ten stejný úsměv, dotek, na který jsme si zvykli, signály, na které po čase možná i trochu úmyslně přestaneme reagovat. Neverbální a intimní rozhovory však můžete začít i jinak a to tím, jak se obléknete. A tady se určitě vyplatí erotické šaty. Vstoupit do ložnice v něčem, na co není váš partner zvyklý, možná vyžaduje trochu odvahy, ale stojí to za to…

Péče o vztah trochu jinak…

Erotické šaty mohou být pro někoho zavádějícím termínem a vy si představíte laciný komplet služebné nebo minisukni kratší, než ostravský pozdrav.  Žijeme v době, kdy se hovoří o sexualitě jakožto o širokém spektru různých variant a stejně tak se můžeme dívat na erotické pomůcky, prádlo, kostýmy a v neposlední řadě na šaty. Zvědavost je základním kamenem lidstva, bez ní bychom jen ztěžka dokázali vynalézt stovky důvtipných nástrojů a patentů, zjednodušujících naše životy. Důvtip je žádoucím prvkem i v manželství či partnerství, protože je, bohužel, tím, co nejčastěji odchází jako to první. Touha, humor, zvědavost. To vše s dobou, kdy toho druhého poznáváme blíž a blíž, bledne a na scénu přichází jiné a stabilnější hodnoty vztahu. Zažehněte jiskru zpátky v místech, odkud ji vyprovodil stereotyp. Překvapte partnera rafinovaným oblečkem, který mu dozajista vyrazí dech. Minimálně se postaráte o večer, na který budete oba vzpomínat. A pokud se nacházíte na druhé straně a chcete vaší drahé polovičce připomenout, že pro vás je to stále ona, díky komu jste kdysi nemohli zamhouřit oči, nebojte se jí zakoupit šaty, které mluví samy za sebe. Šaty, které jí pozvednou sebevědomí a obnoví erotickou atmosféru vašich večerů. 

Stud stranou

Pokud se necítíte na stylizaci a jakýkoliv pokus role play vás spíše zažene do kouta místo toho, aby vás podpořil a popostrčil k erotickým hrátkám, bude pro vás výběr erotických šatů jednodušší, než výběr případného kostýmku. Ne každý má pro hraní rolí kuráž, fantazii a sebedůvěru. Erotické šaty jsou něčím mezi. Stejně, jak dobře kořeněné jídlo nejsou ani málo, ani moc. Partner vnímá linie vašeho těla v jiném kontextu, žena, kterou je zvyklý vídat v legínách na cvičení, pyžamu i nahou je náhle jiná. Dobře padnoucí a správně vybrané šaty podtrhnou přesně ty partie, o nichž na sobě nepochybujete. A co víc, jakmile spatříte svůj odraz v udivených očích toho, pro něhož jste podnikla tento odvážný pokus a nákup, odejdou vaše zbývající pochyby o svém těle a sobě samotné. Erotické šaty neslouží jen pro toho, kdo je svléká, ale naopak mají v první řadě pozvednout sebevědomí osoby, který je obléká. Je to první krok k osvobození rutinou osekané fantazie. 

Improvizace nebo plánování? 

Možná si říkáte, jak partnerce vhodně a nenápadně šaty darovat nebo podstrčit do šatníku. Nebo zvažujete vhodný okamžik, kdy se partnerovi ukázat v nově pořízeném oblečku. Jak jsme uvedli na začátku – každý pár má jinak nastavenou komunikaci a interní signály.

Nicméně proč to nezkusit trochu jinak? Nechte se inspirovat…

  • Příchod z práce

Únava a nenálada, za okny šedo a zima, místnost tmavne a oba v tuto dobu většinou přemýšlíte nad tím, co musíte udělat zítra nebo co budete připravovat k večeři a jaký email musíte odeslat ještě dnes. Tu se vaše přítelkyně náhle nachomýtne k přehozu na posteli, pod kterým je schovaný jednoduše zabalený balíček s erotickými šaty. Práce? Ta přece počká…

  • Večeře za dob karantény

Jít ven, nechat se obsloužit a neřešit nádobí je v této době nedostupným nadstandartem, který mnohým z nás tak moc chybí. Nemyslet na nádobí a výpary linoucí se od sporáku však můžete vyřešit objednávkou jídla z oblíbené restaurace. Na vás bude jen otevření vína a jako zákusek naservírovat překvapení, kdy vaši drahou polovičku pošlete do šatníku, ve kterém najde vámi vybrané šaty. Pokud chcete překvapit vašeho partnera, zvolte klasika – výmluva, že jdete pro další láhev, postačí a vám bude stačit pár minut na převlečení. 

  • Falešná hádka

Komunikace přes sociální sítě má velkou nevýhodu v tom, že nevidíme obličej toho druhého a mnohá slova si tak můžeme vyložit jinak, než byla míněna. Využijte toho projednou ve svůj prospěch, kdy vás věta Musíme si promluvit… přiblíží k vytvoření potřebného napětí, které se okamžikem, kdy vás příchozí partner spatří v nových erotických šatech, promění v potřebný náboj. Usmiřování má mnoho podob, tak proč si nevybrat jedno  z nejpříjemnějších?

  • Záhadný balíček

Objednat něco jedním kliknutím přes internet není zas tak velkou námahou, takže se nebojte tuto akci dotáhnout tím, že partnerce objednáte balík do vlastních rukou s věnováním od anonymního ctitele. Možná se vám budou cukat koutky, jakmile ji spatříte rozbalovat balíček s rostoucím údivem ve tváři. Zachovejte poker face do poslední chvíle – záhada, neznámo a tajemství spadají pod známá koření sexuálního života.

Erotické šaty mohou být vstupenkou do světa s bezednými zásobami vášně, ve kterém váš společný partnerský jazyk postoupí o další sladký level…

Anežka Bílková