Uvažovali jste už o koupi iPhone SE obalu? Ne? V tom případě zpozorněte! Modelů, a stejně tak vlastníků Apple iPhone je dnes téměř nepočítaně. Když Apple vydal novinku iPhone SE, šel tento model opět na dračku. Toho se chytily společnosti zaměřené na výrobu příslušenství a daly se do práce. A výsledek se dostavil. Obaly nejrůznějších motivů i funkcí se staly  žádaným doplňkem. Pořiďte si obal pro svůj telefon i vy!

IPhone SE obaly jsou multifunkční. Telefon zkrášlí i ochrání

Mobily padají z rukou snadno – každý to už jistě alespoň jednou zažil. Je to nemilá, ale při denním používání dosti obvyklá věc. I ty sebemenší opravy však mohou být finančně náročné, obzvláště pak u Apple produktů. Lze tomu ovšem předejít, a to docela snadno. Obaly vybírejte tak, aby sloužily nejen  jako designový doplněk, ale i tak,  aby plnily svou  hlavní funkci -chránit mobil  před poškozením. Obal nejenže ochrání váš iPhone, ale především vám ušetří řadu zbytečných financí i starostí. Ano, tak jednoduché to skutečně je! 

Obaly jsou stylové. O designový vzhled svého iPhonu nepřijdete, ba naopak! 

Čím více šel iPhone SE na odbyt, tím větší řada zajímavých obalů se dostávala do oběhu. Společnosti se předháněly a předhánějí v tom, která z nich vymyslí kreativnější motiv. Je opravdu z čeho vybírat – kreativitě se  v tomto ohledu meze nekladou. Originálním a “trendy” motivem se pyšní každý kus. Co se týče materiálů, plastové a silikonové obaly jsou na špičce. Jejich výroba je snadná, cena dostupná a svůj účel splní na jedničku.

Křiklavé barvy a motivy vám nic neříkají? Žádné strachy! Jednobarevné obaly jsou k sehnání stejně jednoduše jako ty s motivy. I klasický čirý silikonový obal spolehlivě zastane svou funkci. IPhone ochrání a přitom ani není téměř vidět. 

Zadní kryt či “flipové” pouzdro? Představíme jejich plusy i minusy 

Dva základní typy obalů pro iPhone SE – po kterém z nich sáhnout? Každý má své pro a proti, a proto záleží čistě na preferencích každého z nás. 

  • Zadní kryt

Tento typ bývá tou častější variantou. Je lehký a snadno nasazovatelný. Svou oblíbenost si získal především díky široké škále motivů a barev, ve kterých lze zakoupit. Nevýhodou je, že pokrývá pouze zadní část. Spolu s ním se proto doporučuje zakoupení ochranné folie či skla na displej telefonu. 

  • Flipové pouzdro

Velkou předností tohoto typu je, že chrání telefon po celé jeho ploše. Zezadu je pevně nasazen a spojen s přední částí pomocí magnetu či jiného zapínání. Není tudíž potřeba dodatečné ochrany displeje. Nicméně u něj není takový výběr motivů. Povětšinou lze pořídit v jednobarevných provedeních. 

Obal s motivem dle vlastního výběru? Tip na dárek! 

Výrobky na míru vždy potěší. Ať už pro sebe nebo pro někoho blízkého jako dárek, obalem na iPhone SE vlastní tvorby zaručeně překvapíte! Motiv si navolíte čistě dle vašich představ. Rodinná fotografie, oblíbený hrdina nebo věnování- možností je nepočitatelně. 

Obaly sedí jako ulité. Není třeba je předem zkoušet

Není to jako oblečení, které nemusí sedět za každou cenu. Obaly určené na iPhone SE sedí perfektně. Výrobci elektronického příslušenství mají k dispozici přesné parametry mobilních telefonů. Nemůže se proto stát, že by obal na váš iPhone neseděl. Ať už se rozhodnete pro silikonový nebo plastový obal, vždy máte záruku, že padne přesně. Můžete si tudíž svůj obal objednat z pohodlí domova bez toho, aniž byste jej museli předem vyzkoušet. 

Obaly na iPhone SE jsou výhodnou koupí.

Svůj produkt ochráníte i zkrášlíte.

Vyberte si z množství motivů či barev i vy.

Anežka Bílková