Na poli kosmetického průmyslu není Inika Organic rozhodně žádným nováčkem. Společnost založená v roce 2006 v Sydney v posledních letech expanduje a sbírá úspěchy po celém světě. Její jedinečné výrobky z řady péče o pleť a dekorativní kosmetika jsou nyní dostupné i v České republice.

 

Inika Organic – zásadová, moderní, přírodní

Patříte i vy k těm, pro něž je důležitá etická a ekologická výroba kosmetických produktů? S Inika Organic nemůžete šlápnout vedle. Tato společnost staví na výhradním použití organických surovin a to exkluzivně rostlinného původu. Ve složení tak nenaleznete žádné syntetické látky, ropné deriváty, toxické chemikálie či tolik diskutované silikony.

Udržitelný způsob výroby, problematika testování na zvířatech a použití recyklovaných a recyklovatelných materiálů – pro Inika Organic hlavní pilíř její filozofie. Tvrdě pracuje na udržení vysokého standardu, který si předsevzala, a snaží se v otázce ekologické produkce zdokonalovat třeba tím, že vyhledává nové přírodní suroviny a metody jejich zpracování.

 

Efektivní péče, které můžete důvěřovat 

K dodržování přísných výrobních postupů a vysoké kvalitě jednotlivých komponent i finálních produktů společnost zavazuje řada certifikátů.

 • Certified Organic
 • Certified Vegan
 • Certified Halal
 • Certified Cruelty-free

 

Co si pod těmito mezinárodně uznávanými osvědčeními představit?

 • 100% přírodní složení bez toxických chemických látek, geneticky upravovaných složek, alkoholu a přidaných barviv a parfémů.
 • Koncové produkty ani jejich jednotlivé ingredience nejsou v žádném případě živočišného původu a nikdy nebyly na zvířatech testovány.
 • Veškeré obaly, ale i kontejnery obsahující samotný produkt, byly vyrobeny z recyklovaných a recyklovatelných materiálů.

 

Široký sortiment oceňovaný ve více než ve 35 zemích světa

Společnosti se za jedinečnou kvalitu svých výrobků dostalo již několik ocenění od uznávaných časopisu v oblasti kosmetiky a péče o pleť. Úspěch slaví i u odborníků zaměřujících se na kategorii ryze veganské kosmetiky. Jaké produkty tedy uvádí na trh?

 • Péče o pleť

Přípravky bohaté na přírodní antioxidanty a oleje, které pokožku vyživují, hydratují a chrání před stárnutím.

V této řadě naleznete čistící peeling, denní a noční zklidňující krémy, koncentrovaná séra, rozjasňovače a pleťové masky. To vše pro jakýkoliv typ pleti.

 • Dekorativní kosmetika

Nechte se okouzlit pestrou barevnou paletou! Čeká vás kompletní nabídka líčidel a jejich setů.

 • Minerální make-up

Jeden z nejprodávanějších produktů Inika Organic. Krycí, prodyšný, chránící před UV zářením s jedinečnými minerály, které pokožku krásně rozzáří a vyživí. Ideální pro citlivou i aknózní pleť.

 • Kosmetické pomůcky

Aplikační štětce na make-up či jejich sady, jejichž výroba rovněž splňuje striktní etické a ekologické nároky.

Pro bezchybnou, zdravou a vyživenou pleť se nemusíte spoléhat na kosmetiku obsahující chemické látky! Inika Organic přináší čistě přírodní produkty na té nejvyšší úrovni. Objevte i vy tento zářivý australský podklad!

Všímáte si certifikátů uvedených na obalech produktů? Podle čeho se při nákupu kosmetiky rozhodujete? Napište nám!

Anežka Bílková