Sháníte dámskou noční košili s krátkým rukávem, a nevíte si s výběrem rady? Pak vám může tento článek  napovědět. Dozvíte se,  v jakých střizích  existují a z  jakého materiálu se vyrábějí. A lépe se vyznáte v tom, jakou košilku pořídit nejen sobě, ale i někomu jinému jako dárek. A nezapomeňte: noční košile mohou být sexy a přitažlivé. 

Dámská noční košile s krátkým rukávem: pohodlí  a kvalita materiálu nadevše

Každá žena chce noční košili, která bude v první řadě pohodlná. Poslední věc, kterou při spánku chceme, je aby nás cokoliv škrtilo či tlačilo. Noční košile nároky na pohodlnost  rozhodně splňují a pokud si nejste úplně  jisté, můžete si ji koupit o velikost větší. Krátký rukáv oceníte hlavně v létě, kdy vám nebude vedro ani zima. Noční košile s krátkým rukávem se prodávají ve všech možných velikostech, aby sedly skutečně každé z nás. Výhodou je i rychlejší převlékání z a do košil.

Velmi vhodným a nezávadným materiálem pro výrobu nočních košil  je bavlna.  Existují samozřejmě i další materiály, ze kterých se vyrábějí. Nejvhodnějším materiálem pro výrobu nočních košil je:

 • 100% bavlna
 • 100% viskoza
 • bambusové vlákno
 • 50% bavlna / 50% modal
 • 65% polyester / 35% bavlna
 • 94% bavlna / 6% elastan 
 • 94% viskoza / 6% elastan 

Bavlna  bude nejvhodnější volbou. Už proto, že pomáhá tělu v termoregulaci. V horku udrží tělo chladnější. A také odvádí vlhkost. Budete se méně potit.

Typy nočních košil s krátkým rukávem:

 • Svatební – elegantní, ve světlých barvách
 • Těhotenské – volnější s větším prostorem na bříško
 • Určené na kojení ,,mateřské’’ – se zipem nebo s knoflíky u prsou, pro rychlou akci
 • Nadměrné velikosti
 • Erotické – krajkové, průsvitné

Všechny tyto typy se samozřejmě dají  sehnat v různých barevných provedeních a  vzorech.

Erotické noční košilky

Na trhu jsou mimo klasické košile s krátkým rukávem i ty, které mohou být pro vašeho partnera přitažlivé. Sexy noční košilky s krátkým rukávem  jsou většinou kratší než ty normální; mohou být např. krajkové. Existují v různých barvách a materiálech, a záleží jen na vás, co zvolíte, a co je pro vašeho partnera nejpřitažlivější. 

Největší výhody košilek s krátkým rukávem

Jak je již výše zmíněno jednou z velkých  výhod je rychlé převlékání z a do košile; převlékání pro vás bude záležitost na pár minut. Další výhodou je pohodlí; u košilky vás nikde nebude tlačit guma, jako je tomu například u pyžamových kalhot. Košilky se snadno skladují a lehce žehlí,v prádelníku  nezaberou  tolik místa. 

Vhodný dárek pro kamarádku, maminku i přítelkyni

Noční košilka je i vhodná jako dárek v podstatě pro kohokoliv, jen musíte zvolit vhodnou variantu, aby  se skutečně líbila. Nočních košilek není nikdy dost, a proto se jako dárek bude líbit každému. Kamarádce či mamince můžete koupit pohodlnou, bavlněnou košili v jejich oblíbené barvě, nebo v jejich oblíbeném motivu. Vaší partnerce můžete naopak vybrat košilku, která je více sexy a přitažlivá.

Nyní už rychleji a bez problému vyberete noční košili s krátkým rukávem.. Víte z jakých materiálů se vyrábí, jaké střihy existují, a jaké jsou jejich výhody. Patříte i vy k těm lidem, kteří si myslí, že může být košile s krátkým rukávem i sexy a přitažlivá pro muže, nebo si to nedokážete představit? Neváhejte nám do komentářů napsat váš pohled na přitažlivost nočních košil!

Anežka Bílková